Neden MGORE Franchisingliği

Neden MGORE Franchisingliği

MGORE, Yeni Türkiye'nin Yeni Gayrimenkul Markası sloganı ile, markasını ve sloganını tescil ettirmiştir. Yeni bir yapılanmanın zorluklarının farkında olan MGORE, bu zorlukların üstesinden gelecek bilince ve çalışma azmine sahiptir. Bunun için gerekli olan tüm teknolojik alt yapısını yapmış ve birlikte büyüyeceği Franchisingleri değerlendirmeye başlamıştır. 

MGORE, ülkemizde ilk defa Tüm Franchisinglerine hem alıcı hem de satıcı portföyü bulma garantisi veren ilk, tek ve muhtemelen de son markadır. Bu nasıl olur dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Emin olun bunu ilk defa söyleyen siz değilsiniz. Ama siz de diğerleri gibi ofisimizi ziyaret ettiğinizde bunun olabildiğini görecek ve bizimle mutlaka çalışmak isteyeceksiniz.

MGORE avantajları bununla da sınırlı değildir. Bizim bayimiz olmanız için sizin ofis, personel, kira, vergi gibi ağır ve sürekli giderlerinizin olmasına gerek yok. Bizimle çalışmak için sadece cep telefonunuz yeterli olacaktır. Alıcı ve Satıcıdan oluşan portföy bulma, ilan girme, telefonda karşılama, ofiste ağırlama gibi tüm hizmetleri biz yapar, Franchisörlerimize sadece hazır olan müşterimizi yönlendirerek işlemin gerçekleşmesini bekleriz.

Yazılım : Emlakkobi